Тернопільський професор пішов на війну добровольцем

22_142410713334Доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету, заслужений працівник освіти України Микола Лазарович пішов на війну добровольцем.

Його відправили у Рівненський військовий навчальний центр. Там протягом проходитиме військове навчання. Після цього військове керівництво вирішуватиме, де служитиме пан Микола. “Я пройшов медичний огляд. Дозволили піти добровольцем. Я би себе не поважав, якби не пішов захищати Україну ”, – каже Микола Лазарович. До речі, як згадує науковець, у 1982-1984 роках він служив у Львові в Залізній дивізії, де був кулеметником. “Непогано стріляв з кулемета. Моя фотографія була розклеєна по всій дивізії як кращого кулеметника”, – розповідає він про свій військовий досвід.

Микола Лазарович наголошує, що сьогодні кожен українець може допомогти армії усіма можливими способами – фінансово або безпосередньою участю у війську. Він вірить, що Україна переможе у цій війні і її подальший політичний, економічний успіх стане прикладом для інших держав.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися