У Тернополі вшанують Героїв Небесної Сотні

originalУ Тернополі з 17 лютого проведуть ряд заходів щодо відзначення Дня Героїв Небесної Сотні. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увіковічення пам’яті Героїв, завдяки яким змінено хід історії держави, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У рамках відзначення Днів Героїв у навчальних закладах міста буде проведено ряд тематичних бесід про масові акції громадського протесту в Україні, а у бібліотеках організують виставки літератури, круглі столи на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.

Також 17 лютого у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» відбудеться фотоілюстративна виставка-розповідь «Від майдану до фронту». З 16 лютого по 5 березня у КП «Палац Кіно» проходитиме демонстрація документального фільму «Добровольці Божої чоти», а 20 лютого о 17 год. там же – фільму «Майдан» Сергія Лозниці.

З 17-26 лютого в Українському домі «Перемога» проведуть виставку робіт учнів Тернопільської станції юних техніків «Червоний мак», а 20 лютого о 15 год. у цьому приміщенні проведуть концерт-реквієм.

Завершаться дні вшанування 22 лютого о 13 год. на Театральному майдані, де проведуть молебень та покладання квітів з лампадками до стелли Героїв Небесної сотні.

Вам також може сподобатися