На Тернопільщині у січні оформили майже 5 тисяч закордонних паспортів

biometrik-pasportЗ 12 січня, а саме тоді в краї почали приймати заяви на закордонний паспорт нового взірця, для оформлення документа до територіальних підрозділів міграційної служби звернулося майже п’ять тисяч жителів області. Примітно, що попередні роки таку кількість заяв приймали за два, а той три місяці.
Попри запевняння службовців про те, що старі документи залишаться чинними до закінчення строку дії, а біометричний паспорт допоки не дає суттєвих переваг своєму власникові, тернопільчани, схоже, вирішили перестрахуватися. У міграційній службі повідомили, що за новим документом приходили навіть люди, які лише торік-позаторік оформили собі закордонні паспорти.
Одначе, не всі громадяни виявили бажання оформити паспорт із електронним носієм біометричної інформації. Трохи більше трьох тисяч краян скористалися своїм правом, й подали документи на паспорт нового взірця, але без чипу.
Також у січні працівники міграційної служби оформили три сотні проїзних дитячих документів, майже п’ятьом сотням громадян надали послугу із внесення відомостей про дітей до паспорта громадянина України для виїзду за кодон.
До слова, на Тернопільщині вже повноцінно працюють 7 робочих станцій для оформлення і видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон нового зразка: три в обласному центрі та по одному у Борщові, Бучачі, Кременеці та Чорткові.

Вам також може сподобатися