На Тернопільщині розпочато кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму

012Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому УСБУ в області за ч.1 ст.258-5 та ч.1 ст.190 КК України (фінансування тероризму та шахрайство).
Встановлено, що наприкінці минулого року жителем Донецької області організовано механізм матеріального забезпечення очолюваної ним терористичної групи, яка входить до складу терористичної організації «ДНР», шляхом поширення через мережу Інтернет реклами про надання певних послуг у різних містах України із зазначенням контактних номерів телефонів.
Проте, клієнту після перерахування через термінал обумовленої суми коштів жодних послуг не надавалося, а телефонний зв’язок із співрозмовником обривався.
Таким чином, терористична група шахрайським способом залучає кошти жителів більшості регіонів України, обготівковує їх та в подальшому використовує для фінансування терористичної діяльності.
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Вам також може сподобатися