Помер засновник монастиря братів Милосердя на Тернопільщині брат Іван де Роек

a024bfe2d251f38095b6f98072329d73_XLНа 76-му році життя помер засновник монастиря братів Милосердя східного обряду в с.Рай Тернопільщині брат Іван де Роек.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської архиєпархії УГКЦ.

«11 лютого стан здоров’я брата Івана різко погіршився. Будучи важко хворим, брат і надалі не втрачав свого оптимізму, радів кожному відвідувачу і попрощавшись з усіма, 18 лютого брат Іван Де Роек (Рене-Ремі-Алоус-Йоанес-Марія) відійшов до Господа по вічну нагороду», – повідомили в архиєпархії.
Брат Іван народився 1939 року в Бельгії.

До монастиря вступив 1959 року.

22 березня 2007 року брат Іван оселяється в с.Рай Бережанського району, де згромадження Братів Милосердя в 2002 розпочало опіку над неповносправними людьми.

Після свого приїзду брат Іван активно взявся до праці для розбудови згромадження і для добра неповносправних, а тим самим і для греко-католицької Церкви.

В квітні 2007 р. владика Василь Семенюк дає благословення для створення монастиря Миколая Чарнецького. Чернець змінює свій обряд на східний та стає першим і єдиним братом Милосердя в східному обряді.

«Для нас залишається як приклад для наслідування його молитовного життя, вміння бачити і реагувати на потреби людей, чуйності, відданості, доброзичливості, скромності і простоти та любові до України і її народу», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Вічна Йому пам’ять!

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися