На Тернопільщині розпочали «полювання» на військовозобов’язаних вчителів

94_mainБережанський комісаріат спільно з головою Бережанської РДА Калинюком В.М. (відомим вчительо–ненависником – який виступає за закриття частини шкіл  району і зняття із вчительства надбавки за престижність праці) розпочали «полювання» на усіх мужчин вчителів. Це пов’язано з невиконанням районом мобілізаційних планів. Щоб мобілізувати освітян, військкомат і РДА почали залучати районний відділ освіти та директорів шкіл,  яких заставили вручати повістки про мобілізацію прямо на робочих місцях.

АТО, мобілізаціяВручити вчителю повідомлення з наказом прибути до військкомату для медичного огляду не є великою проблемою, так як всі вони повинні бути на роботі. Правда, тут постає запитання, чи доцільно вчителя, який «вчився» за рахунок держави п’ять а то і більше років, здобував знання щоб давати належну освіту прийдешньому молодому поколінню, відправляти в зону АТО?
А може Калинюк В.М.  так готується до освітньої реформи, яка не передбачає такої великої кількості сільських шкіл й однієї міської школи,  тому багато вчителів можуть виявитися зайвими. Виходить, що скоро побачити вчителя-чоловіка в школі буде неможливо?
Тут постає питання до військкоматів: чому не призивають в армію у першу чергу тих, хто числиться на так званих біржах праці та отримують від держави соціальну допомогу, а роботу собі знайти не хочуть, частково працівників органів внутрішніх справ – їх замінити громадськими активістами які і можуть патрулювати вулиці, працівників лісових господарств, які тільки формою і зброєю вміють хизуватися, мисливців, зрештою всіх військових і «міліцейських» пенсіонерів які «замолоду» в 45 років пішли на пенсію. Взагалі чому не мобілізувати професіоналів – видно військкомат не допрацював! Є сільські ради від яких взагалі немає мобілізованих чоловіків, чи навіть солдатів – контрактників які зараз повинні бути на сході.
А чи буде користь з вчителів,  які в більшості без будь якого «силового» досвіду, не маючи  військової  підготовки і цивільної спеціальності яка була б споріднена з військовою ?

з листа на редакційну пошту

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися