Ігоря Білоуса відсторонено від керівництва Державною фіскальною службою через зловживання

thumb_70199_news_m Арсеній Яценюк заявив про початок службового розслідування щодо діяльності голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса, першого заступника голови ДФС Володимира Хоменка та заступника голови ДФС Анатолій Макаренко. Про це прем’єр-міністр заявив під час селекторної наради в Держфіскальній службі.

“Миритися з тим, що я прочитав в листах і в публічній інформації, яка є в ЗМІ про зловживання в Державній фіскальній службі, на митниці і податковій службі я не буду і саме тому починаємо з кнута. Я приймаю рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб фіскальної служби”, – повідомив він.
За словами Яценюк, розслідування стосуватиметься керівника, заступника начальника податкової міліції і заступника начальника митниці.
“На час проведення розслідування керівництво державної фіскальної служби буде відсторонене від виконання обов’язків. І з сьогоднішнього дня розпочинає роботу комісія з рослідування діяльності вищих посадових осіб фіскальної служби”, – резюмував він.

Нагадаємо, Ігор Білоус був призначений на посаду голови Державної фіскальної служби України у червні 2014 року. Він народився у Тернополі у 1978 р. Закінчив тернопільську школу № 2, вихованець Пласту.
Його мати Ольга Білоус була депутатом Тернопільської міської ради попередніх двох скликань, також вона  була засновницею та директором Інституту економіки та підприємства. Зараз працює завкаферою ТНТУ.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися