Хто придбав тернопільську “Ниву”?

2Тернопільську “Ниву” придбали українці, які мають бізнес у Європі та є громадянами Канади. Це не каламбур, а перший офіційний коментар нового президента “Ниви” Степана Рубая про стан справ у команді.

– До мене звернулися представники львівського бізнесу і не тільки львівського, вони займаються бізнесом по Європі. Це вихідці з України, але вони мають канадське громадянство. Думаю, що вони десь скоро появляться тут і розкажуть про себе більше, дадуть інтерв’ю, а на сьогоднішній день я, так як допомагав їм придбати цю “Ниву”, попросили мене десь якийсь період, проміжний період, скажем, покерувати командою, чи бути. На який час – ми ще не домовились, но цей початок, так як я маю досвід маленький в цій футбольній сфері, попросили мене пока покерувати, – розповідає президент ФК “Нива” Тернопіль Степан Рубан.

Під керуванням нового президента “Нива” уже готується до старту весняної частини чемпіонату. З початку і до 15 березня “Нива” готуватиметься в Мукачевому на Закарпатті, де заплановано щонайменше 5 контрольних матчів.

– Це може бути “Металург” Донецьк, дубль. Це може бути “Закарпаття” – дубль і основний склад, тому що там буде пауза в них і вони можуть зіграти, ну, не знаю, 5 ігор. “Сталь” Дніпродзержинськ там на зборах і ще ряд команд першої ліги. В нас проблем з спарингами не буде. Це такий період де всі тренера наігрують вже склад і хочуть максимально ігор. Тому ми так само попередньо домовились і нам 5 ігор вже є з ким, я можу сказати через 2-3 дня як приїдем, – говорить в. о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

Водночас відчутно змінюється склад футбольного клубу. Відомо, що з гравців основи “Ниви” минулого сезону, в команді залишиться троє – Віктор Яневич, Роман Гудак і Андрій Донець.

– Я вже тут півтора роки в цій команді і дійсно перші навчально-тренувальні збори проходжу. За півтора роки. В принципі нам зробили всі умови досить комфортні для тренувань, для підготовки, для харчування, для відпочинку, все просто супер, – каже капітан ФК “Нива” Тернопіль Андрій Донець.

– В команді залишаться ті, які будуть відповідати сьогоднішньому рівню команди. Ті часи, коли ми збирались, то приїжджали всі футболісти, які були вільні. Не стільки ми дивились на якість, як на кількість. Сьогодні в нас є щастя переглянути. Тому селекція не закінчується, зараз одні будуть приїжджати, другі їхати назад додому, тому що так просто, щоб ми їх кормили і вони були в Мукачево в санаторно-курортному варіанті не пройде. Хто хоче іграти – я можливість даю, но треба ще вміти. В першу чергу мене дуже інтересують людські якості, плюс величезне бажання іграти, а я навіть не сумніваюся, що ті біди і це все, що про “Ниву” перед тим було – закінчиться і команда першої ліги повинна бути на пристойному рівні, – каже Богдан Самардак.

Після зборів в Мукачево, які триватимуть до середини березня, гравцям дадуть кілька днів відпочинку і вже 19 березня “Нива” вирушить до Дніпродзержинська на першу цієї весни офіційну гру. Завдання на увесь сезон – зберегти команду у першій лізі.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися