Обласна влада Тернопілля вкотре клянеться, що відродить біатлонну базу

022Навчально-спортивну базу з біатлону Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, що у селі Підгороднє Тернопільського району, відвідав виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської ОДА Іван Бабійчук.

Біатлон є пріоритетним видом спорту в області, нагадують на сайті ОДА. Власне, про це керівництво краю не втомлюється говорити впродовж усіх років Незалежності, навіть плани начебто складали. Однак наразі, окрім земельних скандалів, реально не реалізували нічого.

— На цій біатлонній базі тренувалася Олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна, зараз тут займаються чимало сильних спортсменів, проводяться Всеукраїнські та регіональні змагання, тому ми повинні зробити все, щоби база відповідала олімпійським стандартам, — наголосив Іван Бабійчук.

Також він закликав голову Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Георгія Гунтіка шукати додаткові джерела фінансування для вирішення проблемних питань навчально-спортивної бази.

Нагадаємо, на території бази є комплекс підсобних приміщень (гараж, складські приміщення), водонапірна башта. База забезпечена автономним газовим опаленням. Для проведення навчально-тренувальної процесу спортсменів є лижеролерна траса довжиною 2,5 км та шириною 2,5 м, а також стрільбище на 18 біатлонних установок. У школі нині займаються 162 учнів, заняття з якими проводять 11 тренерів, з яких шестеро — штатних.

Навчально-спортивна база з біатлону розташована у селі Підгороднє. Вона введена в експлуатацію 27 червня 1985 р. Займає площу, відповідно до державних актів, — 2,25 га, з яких 1,1 га — спортивна база, 1,15 — стрільбище. Приміщення НСБ включає в себе спортивний зал розміром 18 х 6 метрів, харчоблок, реабілітаційний центр, душові, роздягальні, туалети, а також 20 спальних кімнат.

Джерело: 7 днів

Вам також може сподобатися