Правоохоронці просять тернополян не встановлювати китайські двері

4Забули зачинити вхідні дверні помешкань – втратили чимало цінних речей. Така неприємність спіткала не одного жителя Тернополя. Тож правоохоронці вкотре звертаються до краян не нехтувати елементарними правилами безпеки та пильнувати своє майно від злодіїв.

Через свою безпечність від квартирного крадія потерпіла 75-річна тернополянка. Жінка, перебуваючи дома, не зачинила вхідні двері помешкання. Цим скористався злодій, поцупивши з коридору дві жіночі сумки з документами та грошима. Потерпіла, виявивши пропажу, звернулася за допомогою до працівників міліції. Правоохоронці розшукують крадія.

Таких випадків чимало. Безпечність та легковажність власників квартир обертається великими матеріальними втратами та моральними переживаннями. Запобігти неприємностям можна,дотримуючись елементарних правил безпеки – зайшовши до помешкання, замикати вхідні двері на ключ.

Правоохоронці ж вкотре дають поради, як захистити своє помешкання від крадіїв:

– Замки повинні бути захищеними і надійними.

– Подбайте про якісні вхідні двері. Китайські металеві ставити не варто, бо їх можна відкрити консервним ножем.

– Не слід забувати про вікна та решітки. Не залишайте їх відчиненими, коли їдете кудись на кілька днів і обов’язково ставте решітки, якщо живете на нижніх поверхах.

Якщо ж у вас вдома побував непроханий гість, не зволікайте та телефонуйте 102. Ваше оперативне звернення допоможе розкрити злочин «гарячими слідами» та повернути вам втрачене майно.

Вам також може сподобатися