Шістьох народних обранців досі шукають представники Тернопільського військомату

001Лише троє з дев’яти депутатів обласної ради отримали на руки повістки від представників військкомату. Шістьох народних обранців досі шукають.

Так за словами в.о військового комісара Тернопільської області Володимира Катинського, третім «щасливчиком», якого призивають на проходження медогляду для подальшої мобілізації до ЗСУ, став керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Ігор Дулеба.

Відомо також, що заступник начальника відділу юридичної та кадрової роботи облради Володимир Лукащук зараз оформляє документи в Нацгвардію. Депутат Тернопільської облради Володимир Болєщук також записався добровольцем в батальйон «Тернопіль». Про цей факт Катинський на брифінгу з журналістами сказав коротко:

– Нехай йде. Що я можу сказати? Там інші критерії придатності, вони не користуються 402 наказом.

Облвійськком також додав, що Олег Боберський, якому урочисто вручили повістку під спалахи фотокамер, потрапляє «під бронь» як заступник голови обласної ради.

Насамкінець Володимир Катинський зауважив, що на черзі – мобілізація депутатів Тернопільської міської ради. Кого саме планують відправити в ЗСУ та скільки їх буде поки не повідомляють.

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися