Тернопільщина незабаром матиме нового очільника міліції

05Чи сподіватися Тернопільщині найближчим часом на очікувані кадрові зміни, намагалися з’ясувати місцеві журналісти в Антона Геращенка. Народний депутат і радник міністра внутрішніх справ України сьогодні побував у Тернополі, разом зі співпартійцем і народним депутатом Романом Заставним зустрівся з громадськістю, представниками місцевих засобів масової інформації, побував на ефірах.

Очікуваного представлення головного міліціонера області від радника міністра внутрішніх справ України так і не відбулося, як і не вдалось дізнатись, хто стане наступним очільником області. Рішення щодо першого призначення – за міністром внутрішніх справ, друге – за Президентом. Результатів поки що нема. У будь-якому разі призначення головного міліціонера, запевнив Антон Геращенко, відбуватиметься у рамках закону і найближчим часом. Радник міністра не проти, аби керував тернопільською міліцією сьогоднішній виконувач обов’язків Олександр Богомол.

– Тому по-перше треба враховувати професіоналізм, відданість служінню України, знання законодавства. Я можу сказати, що колега, виконувач обов’язків Олексанр Миколайович він дуже гарний, він дуже гарно знає законодавство і можу сказати, що він веде ряд справ, які є в горлі для багатьох власть імущих в Тернопільській області, – розповідає радник міністра ВСУ Антон Геращенко.

Група народних депутатів від Тернопільщини лобіює, аби обласну державну адміністрацію очолив місцевий політик. Про це заявив Роман Заставний, а ще озвучив він свою пропозицію щодо майбутнього тернопільської бібліотеки і обласного архіву. В приміщенні довгобуду Роман Заставний пропонує розмістити міську раду з усіма адміністративними структурами, звільнивши шість приміщень, які експлуатуються сьогодні. На відкритому конкурсі з контрольними функціями Кабміну знайти інвестора, добудувати бібліотеку і архів. Книгозбірню розмістити в частині нового архіву. Діюче приміщення міської ради залишити на балансі міста. Там, у сесійній залі зокрема, відкрити музей Тернополя. Усі інші приміщення, які сьогодні експлуатуються міськими управліннями, продати на аукціонах.

– Я можу припустити, що це по сьогоднішньому курсу від 150-ти до 200 мільйонів влити в бюджет міста Тернополя. Ми готові прийняти пропозицію чи застереження тернополян. Є на сьогоднішній день пропозиція Кабміну, що вони готові розглядати цю пропозицію, місцева влада має підготувати економічне обгрунтування ну і пробувати змінити ситуацію. Не чекати, – каже народний депутат України Роман Заставний.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися