На Тернопільщині впорядкують кладовища, братські могили та меморіали

imagesНа Тернопільщині проведуть акцію з озеленення та благоустрою населених пунктів і придорожніх смуг автомобільних доріг. Відповідне доручення підписав виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Він дав завдання провести роботи з благоустрою та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття береги водойм.

«Також навесні важливо прибрати кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця поховання видатних осіб, – зазначив Іван Крисак. – Не залишаться поза увагою і автошляхи області. Зокрема, впродовж березня-травня департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА повинен забезпечити очищення та прибирання придорожніх лісових смуг, висадку в кожному районі на ділянках доріг, які заносяться снігом, лісозахисних насаджень, очистку від побутового сміття майданчиків для відпочинку та стоянок вздовж доріг».

Також виконувач обов’язків голови ОДА доручив провести 25 квітня у всіх населених пунктах області День довкілля.

Вам також може сподобатися