На Тернопільщині план мобілізації виконано лише на 50%

11Триває другий етап чергової, уже четвертої хвилі мобілізації. Тернопільщина знову відстає. Рахуючи разом і перший і другий етапи, в області план мобілізації виконано лише на 50%. Тут уже претензії не до чоловіків, які підпадають під мобілізацію, а більше до органів місцевого самоврядування й органів влади, які займаються оповіщенням військовозобов’язаних.

– Крім Кременецького, Шумського, Збаразького і Ланівецького районів, в усіх решта районах, населених пунктах, містах оповіщення, збір і поставку військовозобов’язаних здійснюється на неналежному рівні. Це, знову ж таки, я рахую, пов’язано з нерозумінням органів місцевого самоврядування поставлених завдань державою перед ними, – розповідає Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський.

Тут звертаються до порядності самих військовозобов’язаних та закликають чоловіків йти на медичні комісії у військкомати не чекаючи повісток.

– Ідіть в військові комісаріати. Не розказуйте байки, що комусь повістка не принесена, тому що повістки виписані на усіх 100%. А яким чином здійснюється оповіщення – це питання до голів сільських, селищних рад, до керівників жеків, до мерів наших міст – як вони організували оповіщення, збір і поставку мобілізаційних ресурсів, – каже Володимир Катинський.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися