Заступника Хоптяна подали у розшук

goch_hoptyanТернопільські депутати не поспішають до війська. Одні не підходять по віку, інші по стану здоров’я, а значна кількість – у загонах оборони Тернополя. Тож вразі загрози охоронятимуть наше місто.

–         Серед  53 депутатів міської ради є лише сім військовозобов’язаних, які підлягають обліку по віку, – каже військовий комісар Тернопільського об’єднаного військового комісаріату підполковник Сергій Гаврилюк. –  Решта всі зняті з обліку. Один з них багатодітний, два визнані медичними комісіями непридатними. А четверо записані у загони оборони, які створювали минулого року. Тож призвати когось із депутатів міськради я як військовий комісар не маю можливості. А от щодо працівників тернопільської міськради, то всього є 33 чоловіки. З них 6 призовників, 16 сержантів і солдатів і 9 офіцерів. З них 15 осіб відібрані в загони оборони».

Читачів «Погляду» зацікавила інформація про заступника Валентина Хоптяна та депутата міськради Петра Гоча, чи  є він у списках тих, хто підлягає мобілізації.

–         Ми виписали повістку на Петра Гоча і вручили її за місцем проживання у дільницю оповіщення, – каже Сергій Гаврилюк.  Наразі проводиться його розшук. Я завжди маю з собою повістки, тож якщо зустріну Петра Гоча, обов’язково йому вручу.

Джерело: Погляд

Вам також може сподобатися