Завтра на Тернопільщину привезуть тіло військового журналіста

viiskovi_jurnalist_142693120484Тіло ще одного Героя, який загинув в зоні АТО, зустрічатиме завтра Тернопільщина. Інформацію про те, що уродженець Кременця, військовий журналіст Дмитро Лабуткін загинув під час боїв у Дебальцевому, підтверджують у соцмержах його друзі. Зокрема, про це повідомив Віталій Панчишин, редактор відділу соціальної політики редакції та видавництва газети “Флот України”. 28-річний капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін був репортером військового телебачення “Бриз” у Севастополі, проте під час окупації Криму виїхав разом із сім’єю до Одеси. Загинув під час відрядження на схід України місяць тому.

Тоді про це повідомляли терористи, виклавши в мережу відповідне відео, проте рідні до останнього сподівались, що Дмитро живий. Тіло капітан-лейтенанта знайшли у Дніпропетровському морзі і вже везуть додому. За попередньою інформацією кортеж зустрічатимуть на кордоні Рівненської і Тернопільської областей у вівторок орієнтовно о 9-й годині ранку.

Далі тіло Героя повезуть у Кременець, до приміщення райдержадміністрації, а звідти пішою ходою вирушать до Свято-Преображенського собору, де відбудеться прощання з Дмитром. На 11 годину запланували панахиду. Після прощання тіло Дмитра Лабуткіна перевезуть у село Білокриниця в будинок батьків, де й поховають у середу, повідомляє сайт Кременецької райдержадміністрації.

На цьому ж сайті повідомлятимуть про всі зміни у графіку, а також оприлюднили номер банківської картки матері Дмитра для тих, хто хоче допомогти родині, адже у журналіста залишилися дружина і донька. Колектив нашого телеканалу висловлює співчуття рідним і близьким Героя.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися