Троє аферистів у Тернополі ошукують людей, які хочуть працевлаштуватись закордоном

462-300x179Троє аферистів у Тернополі  аферистів, які обіцяючи вивезти людей закордон, виманюють у них гроші і зникають, про це заявляють громадські активісти.

– У цей складний час тотального зубожіння народу та фактичного стану війни люди масово бажають виїхати на заробітки і віддають свої документи людям та фірмам із сумнівною репутацією. На цій хвилі заробітчан та масового виїзду й виникло тріо обманщиків та аферистів. Будьте уважні це – Брегуляк Ма’ряна і її чоловік Брегуляк Володимир, а також Гонтарук Іван. Їхня контора знаходиться навпроти видавництва “ЗБРУЧ” (базар “КУПОН”, 2 пов., оф. №17), – каже голова ГО «Наш рідний Тернопіль» Михайло Іваненко. – Кожен з них виконує окрему функцію заради спільної мети – незаконним шляхом заволодіти грошима довірливих людей.

Іваненко каже, що Іван шукає людей, котрі бажають виїхати за кордон та приводить їх в офіс до Мар’яни. Та обіцяє усе, чого хоче клієнт, бере паспорти та гроші, але в назначений термін не виконує своїх обіцянок. Обурені громадяни через пана Івана хочуть повернути свої кошти, котрі сплатили за обіцяну виконану роботу, але той одразу каже, що він працює на Мар’яну, тож усі претензії до неї. В цей час горе-бізнесменка зникає на декілька днів, прикриваючись різними обставинами, а в телефонній розмові «переводить стрілки» на підопічного Івана.

Кошти обуреним людям не повертають. Як повідомляють активісти, у телефонній розмові аферисти спочатку виводять їх на емоції, а коли гнів «на другому кінці дроту» досягає піку, шахраї включають диктофонний запис розмови, де люди, не перебираючи слів, кричать у слухавку, аби їм віддали гроші. Для чого це їм? Одразу по завершенні розмови аферисти звертаються в УБОЗ, мовляв, якісь люди вимагають незрозумілих коштів і погрожують їм. Як доказ представляють записи телефонних розмов.

– Тут у дію вступає славний УБОЗ на чолі з паном Демборинським, який залюбки приймає заяви у аферистів та навіть не піднімає своєї дупи, аби перевірити інформацію по тих, хто пише заяви щодо погроз зі сторони інших людей, – зауважує Михайло Іваненко.

Джерело: nrt.com.ua

Вам також може сподобатися