Чоловік, який помер у військовій частині Тернополя, скаржився на здоров’я

00Військовослужбовець 44 Окремої артилерійської бригади помер раптово в середу, 25 березня. Причину смерті наразі встановлюють судмедексперти.

Факт смерті військовослужбовця підтвердив для 20minut.ua військовий прокурор Тернопільського гарнізону Руслан Куляш.

– Близько 18.00 мені зателефонував новопризначений командир бригади Сергій Баранов та повідомив про те, що в казармі частини знайшли труп військового, – розповідає він. – Працівники судмедекспертизи провели попередній огляд місця події. Ознак насильницької смерті не виявили. Говорити про причину смерті ми не можемо, поки не буде висновків експертизи. Померлому – лише 31 рік. Наразі дану справу внесли в єдиний державний реєстр досудових розслідувань, тривають слідчі дії.

На різних тернопільських сайтах з’явилася інформація про те, що труп молодого чоловіка вже відправили на Черкащину, звідки той нібито родом. Втім, як зазначає пан Куляш, це – неправда. Оскільки, поки не буде встановлено точну причину смерті та не проведена експериза, тіло знаходитиметься в одному з тернопільських моргів.

Декотрі місцеві ЗМІ також говорять про те, що чоловік був напідпитку, і саме через передозування спиртними напоями він і помер.

Втім, командир 44 Окремої артилерійської бригади Сергій Баранов каже, що військовослужбовець не був у стані алкогольного сп’яніння. За попередньою інформацією медиків, які надавали йому допомогу, у загиблого була серцева недостатність.

– На жаль, сучасне покоління не завжди відзначається гарним здоров’ям, – зауважує він. – Покійний був молодшим сержантом, призваний в лави Збройних сил України під час однієї з черг мобілізації.

За словами командира, у середу, 25 березня, військовослужбовець зранку скаржився на погане самопочуття. Тому його відправили на огляд у медчастину.

– Йому приписали ліки та відправили відпочивати в казарму, я його особисто бачив о полудні, – продовжує він. – Сержант йшов відпочивати. Він ліг спати. Орієнтовно в 16.55 бійці доповіли, щоу військовослужбовця явно виражена синюшність на обличчя, а пульс нормально не прощупується. Уже через три хвилини на допомогу прибула наша чергова реанімаційна бригада. Ми також викликали бригаду швидкої допомоги. Але, на жаль, проведені реанімаційні заходи не дали позитивного результату. Лікарі констатували смерть бійця.

Сергій Баранов додав, що наразі тривають слідчі дії. І точну причину смерті військовослужбовця встановить судмедекспертиза.

Ми спробували дізнатися про даний інцидент у працівників відділу судово-медичної експертизи трупів Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи. Однак ті відмовилися коментувати ситуацію, мотивуючи це слідчою таємницею.

Результати перевірки отримає військова прокуратура.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися