26-річна тернополянка вже більше тижня лежить у реанімації. Потрібна допомога

thumb_76393_news_m На лікування щодня йде близько тисячі гривень. Рідні просять про допомогу, оскільки не можуть самостійно зібрати кошти на лікування Світлани.

Допоможіть врятувати життя тер

У дівчини — післяопераційний стан, бронхоектатична хвороба, енфізема легень та сердечна недостатність 2-3 ступеню., пише 20 хвилин

— Все розпочалось в 2000 році. Тоді сестра перший раз мала запалення легенів після чого почались серйозні захворювання, — каже брат Світлани Володимир. — З часом у легенях назбиралось багато гною. Шість років тому їй зробили операцію з видалення нижніх долей легень.

Оскільки дівчина самостійно дихати не могла, їй встановили апарат штучного дихання.

— Ми на цей апарат тоді збирали гроші, де тільки могли, — каже Володимир. — Його вартість була близько двадцяти тисяч гривень. Потім вона перенесла Гепатит С. Сестра майже не ходить. Вона пройде декілька кроків і їй погано робиться. Після тієї операції вона дуже схудла. У свої 26 вона важить 38 кілограм.

Зараз Світлана Маринюк разом з мамою переїхали у Нову Каховку Херсонської області, оскільки тамтешній клімат для неї кращий.

— Дев’ять днів тому їй погіршало, — каже брат Світлани. — Ввечері сестрі стало погано і мама викликала швидку. Лікарі вкололи й гормони і вона заснула, але на другий день сестрі стало гірше. Маму до неї в реанімацію ще не пускають. Лікарі нічого доброго не говорять. Світлана — киснезалежна, тобто їй завжди потрібно бути з апаратом.

Що робити в такій ситуації — українські лікарі не знають. Єдине, що пропонують — це нагляд і пігулки.

— Існує ще один варіант про який сказала мама, — каже Володимир. — Це пересадка легенів, але такі операції роблять за кордоном і за космічні гроші. Так що за такий варіант ми навіть і не думали. Зараз на лікування Світлани йде близько тисячі гривень щодня. У нашої сім’ї нема таких грошей, тому просимо про допомогу всіх небайдужих…

Довідка
Кошти на лікування Світлани Маринюк можна перерахувати на банківський рахунок Укрсоцбанк 6766219402995069 Маринюк Світлана. Контактний телефон до мами Світлани 096-612-12-02 — Галина Маринюк.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися