Спеціальна комісія вивчить питання будівництва біля залізничного вокзалу Тернополя

253 квітня міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з представниками ряду громадських організацій та забудовником щодо проведення будівельних робіт неподалік залізничного вокзалу.

Очільник Тернополя вислухав усі сторони конфлікту та запропонував вирішити дане питання, створивши комісію, до роботи якої долучаться фахівці з охорони культурної спадщини, цивільної оборони, громадськості, архітектори, представники забудовника та міської ради. Фахівці спільно вивчать усі недоліки та переваги даного будівництва.

«Розробником містобудівної документації цього об’єкту є Львівський інститут архітектури, – розповідає головний архітектор міста Василь Бесага. – Дані роботи було  заплановано виконати для впорядкування навколишньої території, щоб забезпечити благоустрій, асфальтування, освітлення та облаштування належного заїзду для туристичних автобусів за кошти інвестора. Адже у нас єдине місто у Західній Україні, де немає такого заїзду і це створює проблеми з туристичним потоком. Також дуже важливим залишається питання наведення ладу з кіосками, автопричепами, які знаходяться біля залізничного вокзалу. Саме тому з підприємцями, які там торгують, була домовленість створити сучасний комплекс, де вони зможуть здійснювати свою підприємницьку діяльність, а також там же будуть передбачені місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією».

Дане питання знаходиться на особистому контролі міського голови.

Вам також може сподобатися