У Тернополі автомобіль опинився у ковші бульдозера

vlcsnap-2015-04-06-11h57m30s236Легківка на високій швидкості в’їхала у передній ковш бульдозера-екскаватора. Люди в аварії не постраждали, а от легковий автомобіль відновленню навряд підлягає. ДТП сталася сьогодні вранці у Тернополі на проспекті Степана Бандери.

Легківка на великій швидкості в’їхала у бульдозер-екскаватор. У автівці був лише водій. Він, як і водій бульдозера, не постраждав. Аварія сталася у Тернополі на проспекті Степана Бандери неподалік перехрестя із вулицею Клінічною, 6 квітня, близько дев’ятої ранку. Майже на годину зупинилися усі тролейбуси, які їхали проспектом в напрямку масиву Східний. Водії решти транспорту вимушені були виїжджати на зустрічну смугу, аби обминути місце аварії.

– Та їхав повертав, спереді мене стояв джіп. Не спереді, а так, зліва. Він моргнув фарами, щоб я проїжджав – я почав рух. А той десь, з другої полоси, як почав гнати, тут вон люди є, свідки є, він такі маньоври робив, що страх, ну і він туво влетів, я стормозив, а він в мене заїхав, тай всьо, – каже водій бульдозера-екскаватора Андрій.

Водій легківки щось коментувати відмовився. Деталі аварії з’ясовують працівники державтоінспекції. Близько десятої години учасники ДТП звільнили смугу й рух на проспекті Степана Бандери повністю відновився.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися