У парку ім. Т. Шевченка висадили екзотичні дерева

vysadka3За участю міського голови та виконавчого комітету, депутатського корпусу під гаслом «Герої не вмирають» сьогодні, восьмого квітня, було здійснено висадження сімдесяти дерев на території парку ім. Т.Г. Шевченка.

Наше місто збагатилося тюльпановою алеєю неподалік хреста, де здійснюють міжконфесійне освячення води, на «Острові закоханих» висаджено чотирнадцять дерев породи «Павловнія», які вже незабаром тішитимуть тернополян неймовірним фіолетовим цвітом, а на зеленій прибережній зоні від «Острова кохання» до павільйону «Шахового клубу» було висаджено двадцять дерев породи «Платан». Висадження платанів проводилося відповідно до вимог Концепції комплексного озеленення м. Тернополя в рамках поетапної заміни тополь, що досягли вікової межі, на породи дерев з великою листковою масою та потужною кореневою системою, яка виконуватиме берегоукріплюючу функцію. З часом, коли саджанці платанів підростуть, аварійні тополі планується перетворити в античні фігури та елітарні трони для відпочинку тернополян і гостей міста.

Нагадуємо, що заходи з висаджування дерев планували провести у рамках толоки третього квітня. Однак через несприятливі погодні умови, висадку було перенесено. Хоча, зазначимо, холоду злякалися не усі: працівники будівельної компанії «Креатор-Буд» в парку Національного Відродження з сторони просп. Злуки висадили тридцять дерев породи «Платан».

vysadka4

Вам також може сподобатися