Тернопільський співак виступив у півфіналі міжнародного конкурсу «Нова хвиля»

04 Тернопільський виконавець Михайло Безушко днями повернувся з Болгарії, де виступав у півфіналі міжнародного конкурсу популярної музики „Нова хвиля”. І хоча у фінал хлопець не пройшов, проте каже, що поїздка була дуже корисною для здобуття досвіду участі у міжнародних конкурсах, а також багата на цікаві і корисні в світі шоу-бізнесу знайомства.

На конкурсі в Болгарії Михайло виконував пісню на власні слова і музику, а також світовий і український хіти.

– Сподобалася організація конкурсу, – розповідає Михайло, – і хоча серед конкурсантів було дуже багато російських виконавців і майже все журі – російське, але акцент був на тому, що культура має бути поза політикою. Все було дружньо, не було напруженої обстановки.

„Нова хвиля” – це був його перший міжнародний конкурс.

Я навіть радий, що не пройшов у фінал, адже ще не настільки популярний, – каже Михайло. – І якщо б я опинився від України в фіналі, то мене могли б просто забанити. Дуже радий за представників від України Вадима Олійника і гурт “The Pringles”, які поїдуть 25 липня в Сочі. Мені дуже сподобався їхній виступ, у них все було досить ефектно і професійно.

Михайлу 20 років. На великій сцені виступає два роки. Він студент Тернопільського педагогічного університету, працює ведучим і музикантом, займається дистрибуцією.

Раніше співав кавери на пісні інших виконавців, а тепер починаю писати власний матеріал, – каже виконавець. – Краще просувати власний продукт, ніж кавери чи рімейки. Ще кілька пісень потрібно, щоб випустити альбом. В кінці весни-на початку літа почну знімати кліп на нову пісню, яку виконував на „Новій хвилі” в Болгарії в півфіналі. А альбом – ближче до кінця осені. А 16 травня тернополяни зможуть почути мої пісні у вокальному концерті.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися