На Тернопільщині побільшало служителів Закону (фото)

mail.google.comУрочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалавра Тернопільського відділення Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ відбулися в обласному управлінні міліції.

Двадцять три випускники міліцейського вишу отримали дипломи про базову вищу освіту за напрямком «правознавство». Серед них – офіцери й рядові різних служб та підрозділів обласного апарату й міськрайвідділів.

Як зазначив начальник Тернопільського відділення академії Іван Марків, усі студенти отримали належний рівень знань і вмінь, поєднуючи навчання з виконанням своїх службових обов`язків.

Привітали випускників вишу й керівники Тернопільської міліції.

– Отримання диплому – це ваше особисте досягнення. Тож бажаю, щоб здобуті знання стали надійним підґрунтям у наданні фахової допомоги людям, – звернувся до присутніх заступник начальника обласного управління Олег Ляхович.

Документи про здобуття освіти випускникам Національної академії внутрішніх справ України вручив начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик. Він побажав кожному з бакалаврів бути сумлінними та відповідальними служителями Закону.

1

Вам також може сподобатися