«Мрія Агрохолдинг» розпочала весняну посівну кампанію

hqdefaultЦієї весни «Мрія» засіє ярими культурами понад 110 тис. га, відповідно до чого закупили насіння, паливно-мастильні матеріали, відремонтували техніку в повному обсязі.
Генеральний директор «Мрії Агрохолдинг» Саймон Чернявський зазначив, що успішна посівна-2015 – це одне з першочергове завдання, яке ставить перед собою компанія.
«Основними культурами залишаться кукурудза і соя, збільшаться посіви соняшнику та гірчиці. Посадимо також картоплю. Восени плануємо сіяти озимі культури. Важливим для нас є навести порядок в сівозміні», – констатував Саймон Чернявський.
«Мрія Агрохолдинг» розпочала посівну у всіх шести областях, де орендує землі. З перебігом посівної кампанії на Тернопільщині ознайомився голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Він спільно з генеральним директором Саймоном Чернявським та операційним директором компанії Віктором Кухарчуком 15 квітня відвідали с. Васильківці Гусятинського району Тернопільської області, де мали змогу побачити як відбувається посадка картоплі та посів соняшнику. Також вони оглянули сучасні картоплесховища, загальний об’єм зберігання картоплі у яких – 96 тис. тонн.
«Посівна успішно розпочалася, сприяють проведенню весняно-польових робіт погодні умови. Сіємо гірчицю, соняшник, сою, кукурудзу, – констатував Саймон Чернявський. – У Тернопільській області ми плануємо засіяти всі землі, які контролюємо».
Як зазначив операційний директор Віктор Кухарчук, «Мрія» не зраджує традицій і надалі буде активно розвивати картоплярство.
«Цього року ми робимо все, щоб зберегти сортовий склад, аби наступного року вийти на бізнесові показники і працювати на продуктивність», – зазначив він.
Віктор Кухарчук також зауважив, що залишається невизначеною ситуація із цукровим буряком, оскільки «Мрія» не контролює цукрові заводи. Як і інші аграрії регіону, компанія не має впевненості, чи будуть працювати цукрові заводи.
За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, для Тернопільщини важливо, щоб всі землі, котрі знаходяться в активі компанії «Мрія Агрохолдинг» оброблялися і надалі.
«Жоден метр квадратний сільськогосподарських угідь у Тернопільській області не може пустувати. За нашим переконанням і переконанням нового керівництва компанії, території мають бути оброблені, засіяні, і в подальшому з них має бути зібраний урожай, – наголосив керівник краю. – У цьому плані ми союзники. Також ми зацікавлені у збереженні робочих місць в агрохолдингу. Для тих, хто готовий створювати робочі місця, а відтак і платити податки, двері облдержадміністрації завжди відкриті».

Саймон Чернявський запевнив очільника ОДА, що вся земля, яку «Мрія Агрохолдинг» контролює в Тернопільській області, буде оброблена цього року, а робочі місця будуть збережені.
«Ми зацікавленні у тому, щоб наші умови праці були найкращими в цій галузі. Прозоро сплачуватимемо усі податки, працюватимемо

Вам також може сподобатися