У Тернополі пройшов чемпіонат України з бодібілдингу

0e02632d1dd3ebd6b6e1d3112e9620f3b6aecb5bЧемпіонат у Тернополі вже вдруге провела Федерація фітнесу і бодібілдингу України.  Учасники змагались у категоріях: юніори бодібілдинг — до 20 років включно, 22 років включно, до 24 років включно, чоловіки бодібілдинг — сеньйори (понад 40 років); чоловіки — бодібілдинг (Classic, Performance, Athletic, Super Athletic, Extreme Bodybuilding), жінки — бодібілдинг (Classic, Performance, Athletic, Super Athletic, Extreme Bodybuilding), жінки модельний фітнес: до 21 року і більше 21 року та атлетичні пари.

Відтак серед учасників були вихованці тернопільських, івано-франківських, львівських, кременецьких тренажерних залів. Спочатку спортсмени окремо демонстрували свої м’язи перед публікою, потім разом ставали в однакові пози, щоб судді мали змогу їх порівняти і виставити бали.

На тернопільському чемпіонаті всі 13 учасників отримали від Федерації фітнесу і бодібілдингу України медалі. Як повідомляють організатори дійства у соціальній мережі, у Тернополі Чемпіонат України пройшов на хорошому рівні.

— У Тернополі відбувся перший Чемпіонат України з фітнесу і бодібілдінгу федераціі ФФБУ (світова федераціяWFF/WBBF). Дякую тим, хто допоміг в організації та проведенні, подяка компанії “Протекшн Груп”, оргкомітету, суддям, учасникам та глядачам за те, що все відбулось на хорошому рівні та на емоціях свята сили та краси, — повідомляє у соціальній мережі  чемпіон світу з жиму лежачи, віце-чемпіон світу та Європи з фітнесу і бодібілдингу, чемпіон України та засновник федерації бодібілдингу та фітнесу у Тернополі Віктор Мацикур.

Також організатори розповідають, що скоро планують провести змагання між спортивними залами нашого міста.

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися