У Тернополі крадуть автомобілі

auto-vykrad1За останній тиждень в місті Тернополі було скоєно ряд незаконних заволодінь транспортних засобів. Вже є результати розшукових дій.

Розшукано автомобіль «ВАЗ-2106», державний номерний знак ВО 72 94 АІ, який було викрадено вночі 17 травня з двору будинку по вулиці Довженка 11. Працівники ДАІ міста Тернополя знайшли його на цій же вулиці в лісосмузі.

18 травня, під час несення служби, увагу працівників ДПС ДАІ окремої роти привернув автомобіль «Фольксваген Т5» припаркований на вулиці Глубочецькій села Плотича Тернопільського району. Було з’ясовано, що номерні знаки з даного автомобіля викраденні в Тернополі 14 травня, а сам автомобіль викрадений в місті Калуш Івано-Франківської області 2 ківтня п.р.

Розшуку викрадених автомобілів та осіб, які вчинили незаконні заволодіння автотранспортом тривають. Працівники ДАІ звертаються до людей яким щось відомо про місце перебування викрадених транспортних засобі чи осіб причетних до цього, ми будемо вдячні любій інформації, яка допоможе повернути власникам втрачені автомобілі.

 

Вам також може сподобатися