Сьогодні в Архикатедрі стартують Веселі канікули з Богом

maxresdefaultАрхикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці запрошує Тернопільських школярів на Веселі канікули з Богом. З 6 до 12 липня при Архикатедрі відбудеться дитячо-юнацький табір. Участь у ньому безкоштовна.

На “Веселих канікулах з Богом” щодня діти збираються вранці, розпочинають з руханок, співають, далі моляться у храмі, слухають науки священика. Студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, аніматори проводять сценки. Участь в таборі – безкоштовна. Діти проводять час і весело і цікаво.

– Запрошуємо дітей віком від 8 до 16 років. Щоб приходили і разом активно, весело, в молитві з Богом провести час в дозвіллі і без гріха. Провести цей корисно, вміти гратися, щось зробити своїми руками, поспівати, потанцювати банси. Тож запрошуємо усіх на такі Веселі канікули з Богом, – розповідає  священик Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Ярослав Шевчук.

Дітей під час Веселих канікул з Богом не лише розважають, а й навчають християнським цінностям.

– Ці ігри, будь-що, що відбувається на Веселих канікулах, не є просто так. Воно все стосується однієї теми, яку подають. Все це невеличкі зернятка, які збираються, аби подати ідею через цей табір, – каже отець Ярослав.

Попередньо записуватись, аби взяти участь у таборі, не потрібно, каже отець Ярослав. Треба прийти в перший день Веселих канікул, 6 липня, о дев’ятій ранку і зареєструватись.
Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися