У Тернополі провели конкурс краси та особистості “Перша леді”

thumb_102924_news_m Головний титул у конкурсі краси та особистості “Перша леді-2015” отримала 17-річна Каріна Кіц. А титул “Першої віце леді” отримала 19-річна Олена Смакоус. Під час конкурсу публіка та судді мали можливість оцінити всі гідності та переваги кожної учасниці у трьох дефіле. Дівчата дефілювали у хутрі, купальниках та вечірніх сукнях.

За корону у неділю, 12 липня, вночі у нічному клубі Allure, змагались 10 учасниць.

Захід розпочали на годину пізніше через організаційні моменти. Поки дівчатам завершували робити макіяж у Allure зійшлась група підтримки красунь та місцевий бомонд. Отже, година очікування і ведучі оголошують конкурс краси та особистості “Перша леді” відкритим. Дівчата продефілювали у хутрі, а ведучі познайомили публіку з учасницями.

Інші три дефіле були в купальниках, міні-сукнях та у вечірніх сукнях.

Між якими публіку розважали піснями, показовими виступами з бойових мистецтв та бойового гопака. Що, до речі, викликало чимало емоцій у публіки.

Після майже двох годин заходу та ще очікування суддівського консенсусу – ведучі оголосили результати. Отже, майже одноголосним рішенням корону “Першої леді Тернополя” отримала 16-річна Каріна Кіц.

– Для мене це було настільки несподівано, що в мене зараз мурашки по тілі, – каже “Перша леді 2015” Каріна Кіц. – Перше відчуття – радість. Я не очікувала на перемогу, але дуже її хотіла, як і кожна учасниця.

Для Каріни, які і для багатьох інших учасниць – це перший конкурс краси. А от “Перша віце леді” Олена Смакоус має досвід учасниці у подібних конкурсах. Дівчина цього року отримала титул “СтудМіс Тернополя”.

Тепер Каріна та Олена готуватимуться до всеукраїнського етапу конкурсу “Перша леді”

thumb_102882_photogallery_m

Вам також може сподобатися