Футболісти не поділили м’яч – результат кримінальне провадження

apuestas_deportivas_futbolРекордно короткий футбольний матч відбувся в селі Кривеньке Чотківського  району. А все через те, що однин з гравців вирішив спортивні змагання перетворити на кулачне протистояння.

Як повідомив слідчий чортківської міліції Андрій Старовойтов, до них із заявою звернувся 20-річний житель села Васильків. Юнак повідомив, що отримав тілесне ушкодження під час футбольного матчу.
З’ясувалося, молодий чоловік – гравець СК «Нічлава» села Давидківці. Під час футбольного матчу саме він допустив порушення правил, але з рішенням судді призначити штрафний був не згідний. Зі слів очевидців, нічлавець не хотів віддавати м’яч гравцеві СК «Острога»  з села Кревеньке для реалізації штрафного, тоді останній, замахнувся на опонента кулаком.

На 31-ій хвилині футбольний поєдинок закінчився. Проте з’ясування взаємин між забіякою і потерпілим щойно почалися. Щоправда, тепер в рамках правового поля.

20-річному жителю села Васильків видано направлення на проходження судово-медичної експертизи, а щодо 21-річного гравця СК «Острога» розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 296 ККУ – хуліганство. Триває досудове розслідування.

Вам також може сподобатися