Тернопільська міська рада виділить гроші на підручники

original-1325151668Учні 4-7 класів у Тернополі будуть з підручниками. Тернопільська міська рада на сесії, яка відбудеться вісімнадцятого серпня виділить 1 мільйон 400 тисяч гривень на придбання підручників для школярів 4-7 класів. Спочатку на рівні держави говорили що підручники учням 4-7 класів купуватимуть батьки за свої гроші, далі Кабмін повідомив з держбюджету профінансують лише 50 відсотків необхідної суми, решту 50 відсотків зобов”язали виділити місцеві органи самоврядування.

-За моєю інформацією Уряд може навіть не встигнути роздати дітям підручники до 1 вересня, але навіть якщо встигне, то грошей для цього вони не мають і ми вже отримали і від Уряду і від обласної адміністрації, що вишукайте додаткових 1 мільйон чотириста гривень, бо інакше діти підуть у школу без підручників, – каже міський голова Тернополя, Сергій Надал

Тернопільські школярі 4-7 класів будуть з підручниками, на сесії Тернопільської міськради, яка має відбутися вісімнадцятого серпня планують внести зміни до бюджету та виділити додаткових 1 мільйон чотириста тисяч для їх придбання.

-1 мільйон 400 тисяч буде внесено зміни до бюджету винесемо на розгляд депутатів за рахунок додаткових надходжень, – каже міський голова Тернополя, Сергій Надал.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися