23 тисячі тернопільських сімей подали документи на призначення житлових субсидій

subsi23 тисячі тернопільських сімей подали документи на призначення житлових субсидій, 20 тисячам їх вже призначили. Тернополянам нагадують: документи на субсидії приймають не лише в управлінні соціальної політики, а й у житлово-експлуатаційних підприємствах Тернополя.

Спеціалісти управління соціальної політики Тернопільської міськради вже зробили перерахунки призначених субсидій за опалювальний період. Тобто тернополяни, які звернулися за субсидіями, вже будуть знати скільки їм платити за отримані житлово-комунальні послуги. Щодня у жовтні близько 200 людей зверталося за призначенням субсидій, загалом це більше 3,5 тисяч тернополян.

– Внесені зміни до положення про призначення житлових субсидій, які передбачають покращення окремих питань. Зокрема, щодо осіб, які зареєстровані, а не проживають. Зараз вже не потрібно різних довідок з місця фактичного проживання, а достатньо акту обстеження, врегульовані і інші питання. Тому тернополяни роблять менше помилок, відповідно, зменшують роботу для наших працівників, – розповідає начальник управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимир Сулима.

Заповнюючи декларації на призначення субсидій, тернополяни роблять технічні помилки, неправильно вказують ідентифікаційний код чи номер рахунку комунальної установи, яка надає послуги. Їх одразу ж виправляють. Аби уникнути черг за призначенням субсидій, люди можуть звертатися як в управління соціальної політики, так і в житлово-експлуатаційні підприємства Тернополя.

– Поки що ще буму не почалося. Хоча ми людей ще тримаємо для того, щоб тернополяни могли правильно подати документи. Напевно збільшення кількості заяв відбудеться з листопада місяця, бо саме тоді люди отримають платіжки і нові рахунки. Тому ми очікуємо, що кількість людей збільшиться, вже відпрацьований механізм як швидко оформляти субсидії. Тому ми впораємося, я думаю, з шквалом поданих заяв. А тернополян все таки закликаю подати заяву на субсидію, скористатися своїм правом, на яке держава спеціально виділяє гроші, – каже Володимир Сулима.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися