На Тернопільщині планують розводити нові види свиней

Svinarstvo___vigidniy_biznes_1359131059Тваринництво – перспективна галузь у Тернопільській області. Місцеві виробники вже починають витісняти з ринку імпортерів. Причина – високий курс долара, а відтак зростання ціни на імпортну продукцію. Ціна місцевих виробників залишається відносно стабільною.

свиняПозитивні тенденції у розвитку тваринництва відчули насамперед власники великих підприємств, – кажуть у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації. Дрібним виробникам далі складно конкурувати з великими.

«Маємо позитивні моменти у розвитку тваринництва. Ми очікуємо, що ця тенденція продовжиться далі. Оскільки маємо непоганий розвиток тваринництва у межах нашої області. Однак це тільки з позиції агропромислових підприємств, не дрібних фермерів. Радує те, що ці всі підприємства за локацією у межах області. У нас впав курс гривні по відношенню до долара. Ми вже можемо спокійно конкурувати з Європою по виробництві яєць, м’яса. Вже потихенько перехоплюємо у них ринки особливо ті, які логістично ближче до наших», – відзначив керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Напора.

Більшість виробників надає перевагу розвитку свинарства.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися