У Тернополі відбудеться благодійний концерт “Миколай про тебе не забуде”

St-Nicholas-13В рамках акції “Миколай про тебе не забуде” 22 листопада відбудеться благодійний концерт. Зібрані гроші витратять на  закупівлю подарунків. Їх напередодні Дня Миколая рознесуть по оселях дітей, до яких Чудотверець без помічників може не потрапити. А без подарунка цього дня не повинна залишитись жодна дитина.

– Гратимуть гурти Фа мажор, Бакс Бані, Марина Круть, а також Лос Колорадос. Початок о 19:00. Благодійні внески від 40 гривень, а там – хто скільки забажає, хто скільки може, – розповідає координатор акції “Миколай про тебе не забуде” в Тернополі Помічник Святого Миколая.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Акція “Миколай про тебе не забуде” одинадцятий рік поспіль пройде у Тернополі

Відбудеться концерт у пабі “Хмільне щастя”. Виручені кошти підуть на закупівлю необхідного для формування подарунків від Миколая для потребуючих дітей міста. Щосуботи також відбуватиметься пакування пряників. А щонеділі зранку їх продаватимуть біля греко-католицьких храмів.

– У тих самих храмах є пункти прийому. Тобто, туди можна приносити ті самі засоби гігієни. іграшки, канцтовари, солодощі, які потім будуть поставлені в подаруночки дітлахам, – каже Помічник.

Ближче до свята подарунки посортують. А 18 грудня увечері розвезуть по домівках дітей, тож потрібні водії із власним авто. Охочі допомогти, можуть звертатись за номером 068-242-09-89.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися