У Тернополі розпочали капітальний ремонт в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги

likarКапітальний ремонт розпочали в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги Тернополя. У лікарні кажуть, що повну реконструкцію планують завершити наступного року.

Ззовні будують великий ліфт, а всередині оновлюють палати. Поки ремонтуватимуть другий та третій поверхи, пацієнти лікарні знаходяться на першому поверсі.

Оновлене інфекційне відділення, відповідно до проекту, розраховане на шістдесят ліжок для лікування дорослих та дітей. Загальна вартість робіт – 9 мільйонів гривень. Фінансування спільне: 5 мільйонів надав Фонд регіонального розвитку з державного бюджету, решту виділили з бюджету міста.

– Тут розпочаті роботи, щоб облаштувати повноцінне відділення інфекційної лікарні, де мають бути сучасні боксовані палати, які розраховані по самих сучасних вимогах і для дорослих і для дітей. Ззовні ведуться роботи фасаду, щоб облаштувати спеціальний ліфт, який буде підніматись до кожного з чотирьох поверхів, одночасно почали роботи всередині приміщення, щоб зробити сучасні боксовані палати, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, що Тернопільська область єдина в Україні не має спеціалізованої інфекційної лікарні. Тому більшість людей з районів лікуються саме в Тернополі.

Вам також може сподобатися