У Тернополі термомодернізують житлові будинки

termo-43У Тернополі триває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя», у рамках якої 70% вартості робті з термомодернізації будинку оплачує міська рада, а інші 30% – мешканці самого будинку.

«Програма серед населення користується популярністю, адже щодня в управління ЖКГ телефонують в середньому по п’ять тернополян, яких цікавить можливість співфінансування на утеплення будинків, встановлення індивідуально-теплових пунктів, заміна вікон у приміщеннях загального користування, – розповідає міський голова Сергій Надал. – На проведення робіт з утеплення та встановлення ІТП уже на наступний рік тернополяни подали документацію на вісім об’єктів».

До слова, наразі у Тернополі завершуються роботи з утеплення будинків на вул. Текстильна, 2 та вул. Оболоня, 19, також заплановано замінити вікна у будинках на вул. Злуки, 59 та вул. Київська, 10. Раніше утеплення провели у будинках на вул. Лисенка, 6, вул. Лучаківського,12а, на бул. Д. Галицького, 16 та встановлено індивідуально-тепловий пункт на вул. Лук’яновича.

Вам також може сподобатися