У Тернополі кандидати у поліцію здають заліки з фізичної підготовки

PM414image002У понеділок, 30 листопада, стартував третій етап відбору у патрульну поліцію Тернополя: претенденти в новостворену службу проходять випробовування на фізичну витривалість.

На міському стадіоні перші кандидати у полісмени, які успішно пройшли медичну комісію, демонстрували свої фізичні можливості. Загалом до здачі фізичних нормативів медики допустили понад вісімсот охочих вступити на службу до поліції.

Усі кандидати зареєструвалися, поділилися на команди та пройшли загальний інструктаж виконання нормативів. Третій етап відбору передбачає біг на дистанцію 100 і 1000 метрів, підтягування на перекладині чоловікам та згинання-розгинання рук в упорі лежачи для жінок.

Для прийому нормативів запрошено незалежну комісію. Екзаменатори неупереджено та об’єктивно слідкують за правильністю виконання нормативів майбутніми полісменами та фіксують їх результати.

Присутні на здачі тестів і представники тернопільських громадських організацій Як зазначає один із них, автор соціального проекту «Дике поле» Микола Більчук, фізичні тестування проходять відкрито та прозоро. Відзначає громадський діяч і високу фізичну підготовку більшості кандидатів у патрульні поліцейські.

За остаточними результатами кращі з кращих надалі продовжать боротьбу за місце у патрульній поліції. Тож попереду в них нові випробування – психодіагностичний тест, і насамкінець, індивідуальна співбесіда.
PM565image001

PM77image003

Вам також може сподобатися