Пристрасть до алкоголю штовхала до злочинів

vodkaУ вчиненні дох крадіжок співробітники Бучацького відділення поліції підозрюють 58-річного жителя одного із сіл району. Чоловік поцупив мобільний телефон у пенсіонерки та викрав електроінструменти з господарства жителя села Зубрець.

Заява про крадіжку мобільного телефону надійшла до співробітників поліції від 82-річної жительки райцентру. Старенька розповіла, що з її помешкання поцупили засіб зв’язку. У протиправному вона запідозрила незнайомця, який побував у неї вдома напередодні. За словами пенсіонерки, до неї постукав невідомий чоловік і запитав чи, бува, вона не здає кімнату. Бабуся сказала, що ні. Незнайомець не поспішав йти, попросив у бабусі зробити йому чаю, бо він, мовляв, дуже замерз. Старенька не відмовила і запросила чоловіка до хати. Вже за деякий час гість поспішив покинути чуже помешкання. Лише через кілька годин пенсіонерка помітила зникнення мобілки і звернулася до поліції.

З’ясувати особу злодія допомогла камера відеоспостереження, встановлена на вулиці, неподалік від місця проживання потерпілої. Причетним до крадіжки виявився 58-річний житель одного із сіл району. Чоловік ніколи не мав проблем із Законом. Раніше працював таксистом, але згодом пристрастився до алкоголю та почав вчиняти протиправне. Працівники поліції з’ясували, що підозрюваний причетний ще до однієї крадіжки – на початку грудня викрав інструменти з господарства 33-річного жителя села Зубрець. Скористався тим, що на подвір’ї нікого не було і непомітно потягнув чуже майно, яке згодом продав.

За обома фактами крадіжок розпочаті кримінальні провадження. Триває досудове розслідування.

Вам також може сподобатися