На Тернопільському ставі пройде чемпіонат світу із зимового лову риби на мормишку

okun_na_zymovu_bleshnyuЗ 16 до 22 лютого на Тернопільському ставі пройде чемпіонат світу із зимового лову риби на мормишку. В Україні змагання такого масштабу відбудуться вдруге. Заявки на участь заповнило уже чимало країн світу. Про відсутність  криги на ставі організатори не хвилюються, жартують, що у них уже все домовлено.

У Тернополі відбудеться Чемпіонат світу з риболовлі. Природні умови та розвинена інфраструктура дозволяють проводити змагання такого масштабу. До нашого міста прибудуть учасники із п’ятнадцяти країн світу. Команду представляють всього п’ять основних і один запасний учасники. Та група підтримки необмежена.

– З 16 по..16,17,18,19 – го числа будуть проходити тренувальні дні. Саме змагання буде проходити в суботу і неділю. Тобто 20-21 лютого, – розповідає головний суддя чемпіонату світу з зимової ловлі риби Сергій Копчак. – Є номінація – чемпіон світу, в команді, срібні, бронзові призери. І так само в індивідуальному заліку.

Став буде розділений на сектори. Усі охочі матимуть можливість спостерігати за дійством.

– Задум є такий з міською владою, що в цей період буде і чемпіонат світу, і хокей і так далі. Тобто залучення багато людей, – каже президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомир Шимків.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися