Тернополян закликають купляти свічки заради доброї справи

165605379Благодійний фонд «Карітас» та тернопільський осередок “Об’єднання “Самопоміч” закликають тернополян долучитися до Всеукраїнської акції «Різдвяна свічка», яку “Карітас” уже п’ятий рік поспіль організовує у нашому місті.

“Метою акції є збір коштів для допомоги дітям із соціально незахищених груп: сиротам, молоді з особливими потребами, дітям з неблагополучних і малозабезпечених родин, а також дітям трудових мігрантів.

У цей передсвятковий період в церковних громадах, громадських організаціях-партнерах будуть реалізовуватися свічки, зроблені руками людей з особливими потребами. Кожен з Вас зможе придбати таку різдвяну свічку, підтримавши добру справу.

Кошти від цієї акції будуть спрямовані на активний розвиток дітей із соціально незахищених верств населення: участі у літніх таборах, відвідуванні екскурсій, роботі навчальних груп і творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організації свят. Ми хочемо не лише надати адресну допомогу, але й звернути увагу соціуму на проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у складних життєвих обставинах.

Завдяки такій підтримці чимало дітей уже повернулося до активного життя у суспільстві.

Піклуймося про майбутнє України разом! Приєднуйтеся до ініціативи!”- йдеться у повідомленні.
Джерело: 0352

Вам також може сподобатися