Тернопільська міська рада впорядковує земельні ділянки для учасників АТО

z_ATO_002_0116Понад 700 земельних ділянок для учасників АТО виділено у Тернополі на вул. Микулинецькій. Облаштовувати територію учасникам АТО допомагає міська рада, відтак очільник Тернополя Сергій Надал зібрав нараду, де усі структурні підрозділи прозвітували про виконану роботу.

«За кошти міського бюджету та комунальних підприємств ми проводимо на цих земельних ділянках підготовчі роботи, щоб одразу бійці могли розпочинати там будівництво. Зокрема, уже підготовлено перші секції на площі 5 га, тобто вирівняна територія, зроблені дороги для заїзду, – розповідає Сергій Надал. – Також завершується оформлення проектно-кошторисної документації, яка необхідна для підведення інженерних комунікацій, тобто газу, світла та води. Відзначу, що на цій території заплановано провести централізоване водопостачання та каналізацію».

Міський голова зазначає, що інші учасники АТО, які напишуть заяву до міської ради, також будуть забезпечені земельними ділянками. Адже наразі розробляється проект про виділення землі у напрямку Львівської траси.

У стороні Підволочиського шосе частина землі викуплена на відкритому аукціоні, а інша перебуває у користуванні комунального підприємства. Цільове призначення цієї земельної ділянки – для будівництва багатоквартирних житлових будинків, і для того, щоб виділити її учасникам АТО, треба розробити зміни до Генерального плану міста та провести ряд інших процедур, які наразі не можливо реалізувати.

До слова, міська рада вдячна керівництву КП «Тернопільводоканал», ПАТ «Тернопільміськгаз» та Тернопільського міськогоРЕМу за те, що вони погодилися надавати технічні умови для підведення інженерних мереж у сторону вул. Микулинецької безкоштовно.

Вам також може сподобатися