У конкурсі «Феєрія новорічного міста» переміг будинок із зразковими мешканцями

foto-517 січня на Театральному майдані для тернополян та гостей міста відбувся Різдвяний концерт, під час якого міський голова Сергій Надал нагородив переможців міських конкурсів «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста». Великою радістю для тернополянки Олесі Чванкіної став той факт, що перше місце у номінації «Настрій дарований серцем», здобуло очолюване нею ОСББ «Довженка,6А». Перемогу мешканці розділили із колективом працівників ПП «Фабрика меблів «Нова». Однак сьогодні ми хочемо познайомити наших читачів саме із головою ОСББ пані Олесею, оскільки тільки їй відомо, як можна згуртувати мешканців так, щоб усі вони долучилися до спільної справи.

– Я народилася у Тернополі, все життя є мешканкою Східного масиву. Закінчила  15 загальноосвітню школу із золотою медаллю. Поступила у Тернопільську Академію народного господарства, інститут міжнародного бізнесу та менеджменту, котрий закінчила із червоним дипломом, здобувши спеціальність-маркетолог. Працювала перекладачем  у кількох компаніях, діяльність котрих була пов’язана із зовнішньо-економічною діяльністю.  Зараз працюю у відділі сертифікації та експертизи Тернопільської торгово-промислової палати, – розповідає про себе Олеся Чванкіна. – Вісім років тому наша сім’я переїхала у новозбудований будинок на вулиці Довженка. Ми були одними з перших, хто у ньому поселився. Тому по мірі заселення будинку, знайомство з сусідами проходило поступово і була можливість зі всіма налагодити хороші сусідські відносини. При здачі будинку в експлуатацію, однією з вимог було створення ОСББ у новобудовах.  Отож, будинок очолив представник тієї будівельної компанії, котра його і будувала. В процесі проживання у будинку виникало дуже багато питань, оскільки мешканцями  є переважно молоді сім’ї із дітьми, дуже багато хотілося зробити саме для них.

У травні 2014 року на звітно-виборчих загально-будинковий зборах  сусіди, побачивши щире бажання Олесі щодо покращення благоустрою, запропонували її кандидатуру на посаду голови правління будинку

Скажу чесно, просто покращувати благоустрій будинку на добровільних засадах – це одне. А взяти на себе відповідальність за цілий будинок, зі всіма його комунікаціями, каналізаціями-це зовсім інше. На той момент я перебувала у декретній відпустці. І я б ніколи на це не наважалися, якби не мої чудові сусіди. Є люди, котрі мені сказали-«берися, ми допоможемо. Адже ти щиро вболіваєш за наш будинок, а всі проблеми  ми вирішимо разом!». Я справді щаслива людина, адже у моєму житті є багато людей, яким я можу подякувати за допомогу та підтримку. Звичайно, ситуації бувають різні.  Але я завжди говорю-«все, що б я тут не робила, я роблю із щирим  переконанням, що так буде найкраще».  Хочу дуже подякувати людям, яким я можу подзвонити у будь-який момент, і мене вислухають, порадять, допоможуть та підтримають. Моя улюблена приказка-«сусід-це найближчий родич».  Адже навіть із друзями та родичами ми не бачимось так часто, як із сусідами.

Як переконалася Олеся Чванкіна, головою будинку, все-таки, повинна бути людина, котра у ньому безпосередньо проживає. Адже саме вона кожного дня бачить неполадки, проблеми, або просто питання, які потрібно вирішити нагально.

Особисто для мене, Дім починається не від вхідних дверей квартири, а від будинкових воріт. Коли ти сприймаєш кожну квіточку, кожне дерево, кожну лавочку як свою власну, то і відношення  до цих речей інше, бережливе, – ділиться роздумами голова ОСББ.- У 2014 року будинок «Довженка-6а» отримав звання «Будинку зразкового утримання». А я б дала ще одне звання – «Будинку із зразковими мешканцями». Адже лише завдяки їм, можливо приймати участь та перемагати у конкурсах. Зараз доречною є новорічна тематика. Ще минулого року, ми організували конкурс на найкраще оформлення під’їзду.  Нагородження проходило у Новорічну ніч. Було весело та азартно. Тому цього року ми вирішили прийняти участь у конкурсі від міської ради «Настрій, дарований серцем» на найкраще новорічне оформлення двору. Як приємно було бачити людей, котрі в холод прикрашали свої під’їзди новорічними гірляндами та власноруч зробленими іграшками. Скільки фантазій та душевності було вкладено! А як допомагали діти! Всі спрацювали на результат. Але найбільше досягнення-це дружність об’єднаних спільною метою людей, котрі мали можливість розкрити свої творчі здібності та втілити їх у життя!

Заслужена перемога надихає на подальші звершення, відтак залишається  лише здогадуватися, чим здивують Тернопіль окрилені перемогою мешканці ОСББ «Довженка, 6а», та ще й під керівництвом такої енергійної голови правління.

Зичимо перемог усім учасникам конкурсу та нагадуємо тернополянам, що взяти участь у ньому наступного року вже вкотре зможуть усі бажаючі.

Нагадаємо, що минулого року до числа переможців міського конкурсу «Феєрія новорічного міста» у номінації «Настрій дарований серцем» увійшла тернополянка Мирослава Сердюк, яка отримала подяку міського голови та грошову винагороду. Для цього пенсіонерка самотужки цілий тиждень прикрашала власний під’їзд.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Вам також може сподобатися