На вихідні на Тернопільщині збережеться весняна погода

vesnaТеплу погоду передають метеорологи на вихідні у західному регіоні. Зберігатимуться тенденції до підвищення температури повітря, проте можливі незначні заморозки вночі. За прогнозами Укргідрометеоцентру, обійдеться без опадів.

На вихідних в області збережеться так звана весняна погода. Температура повітря коливатиметься від незначного мінуса до незначного плюса. Метеорологи передають більше тепла і сонця, пише ЗЗ.  За прогнозами Укргідрометеоцентру, така тепла погода збережеться упродовж першої половини лютого: “По всій території України можна спостерігати так звані весняні процеси. Температурні показники наразі перевищують норму. Хоча ми спостерігаємо вночі незначні заморозки, середні температурні показники високі, як для лютого. Днями передбачається відносно тепла погода: вночі невеликі заморозки, вдень – від чотирьох до восьми градусів тепла. Вітер південно-західний 5 -10 метрів за секунду. Можлива мінлива хмарність з проясненнями. Опадів не передбачається, однак можлива підвищена вологість повітря”.

За прогнозами метеорологів: у другій декаді лютого можливі більш чіткі тенденції до потепління. Проте сніг і мороз ще попереду.

Джерело: Терен

Вам також може сподобатися