Тернопільський співак став актором

Oleg-Sobchuk_2-e1418295459857Лідер української групи «С.К.А.Й.», тернополянин Олег Собчук відкрив у собі новий талант.

Відомий музикант виконав одну з головних ролей в романтичному фільмі «Ніч святого Валентина». Олег Собчук отримав роль рок-музиканта, який переживає творчу кризу, намагаючись два роки написати саундтрек до фільму Гая Річі. Для Собчука це був акторський дебют, але, як кажуть його колеги по майданчику, зіграв він свою роль досить переконливо і професійно. Незабаром глядачі кінотеатрів зможуть у цьому переконатися самі.

«У деяких сценах мені навіть не доводилося грати. Сюжет фільму на 70% відповідає реальному життю, тому мені лише залишалося поводитися природно», – розповів для «lovelylife» Олег Собчук.

Романтичну комедію знімає українська кінокомпанія спільно з литовськими партнерами. Фільм складається з чотирьох кіно-новел, кожна з яких – це унікальна історія кохання. Сценарій новели про зустріч рок-зірки і молодої співачки написав Максим Данкевич.

Прем’єра «Ночі святого Валентина» запланована на 10 березня 2016 року.

Нагадаємо, Олег Собчук народився в Тернополі. Після закінчення школи №27 в м. Тернопіль навчався у Галицькому коледжі за спеціальністю автослюсаря, потім — у Тернопільському педуніверситеті, де здобув спеціальність «практичний психолог та соціальний педагог у закладах освіти».

У 2001 році Олег разом із Олександром Грищуком створили гурт «С.К.А.Й.».

Вам також може сподобатися