У голови Тернопільської ОДА буде ще один заступник

juruk111Новим заступником голови Тернопільської ОДА незабаром може стати Юрій Юрик. Відповідне подання зробив тернопільський губернатор Степан Барна.

На сьогодні Юрик уже пройшов співбесіду в Адміністрації Президента і Кабміні. На черзі – розпорядження Кабінету Міністрів.

Юрій Юрик куруватиме гуманітарний напрямок роботи обласної адміністрації. Нині цю посаду, щоправда, з додатком в. о. обіймає Іван Бабійчук.

У тому, що кандидатура Юрія Зіновійовича буде погоджена Києвом, сумніву немає, адже, по-перше, він є рідним братом народного депутата Тараса Юрика, котрий у Верховній Раді представляє пропрезидентську фракцію «Блок Петра Порошенка», по-друге, він є членом команди ще одного нардепа – екс-мера Тернополя Романа Заставного, котрий наближений до Прем’єра Арсенія Яценюка.

На сьогодні Юрій Юрик працює в ТОДА на посаді штатного радника губернатора і відповідає за гуманітарні питання.

До речі, у Степана Барни є ще чотири радники, котрі працюють на громадських засадах, це Тарас Демкура (інвестиційний напрямок), Ольга Колос (економіка), Лілія Мусіхіна (підтримка учасників АТО), Алла Борисенко «Чонгар» (волонтертство).
Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися