На Тернопільщині 27-річний житель Хмельниччини двічі продав власний мопед

kradijka3_143470296634Як заробити двічі на продажі однієї речі знає 27-річний житель Хмельниччини. Схема спрацювала, але оборудку спритника викрили поліцейські, відтак її фіналом стало відкрите кримінальне провадження і домашній арешт.

Житель Хмельниччини кількома місяцями раніше продав власний мопед на Збаражчину. За транспортний засіб виручив близько півтори тисячі гривень. За деякий час він вирішив повернути свій товар. Знову приїхав на Тернопільщину і пізно ввечері проник на господарство покупця. Мопед викотив з підсобного приміщення, а коли трохи відійшов від обійстя, завів його і поїхав.

Новий власник мопеду, щойно виявив крадіжку, звернувся із відповідною заявою до поліцейських. У ході слідства поліцейські Збаражчини розшукали крадія, але виявилося, що транспортний засіб він вже встиг перепродати. Вдруге, як зізнався підозрюваний, за мопед він виручив тисячу гривень.

Хмельничанину інкримінують частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Мірою запобіжного засобу йому обрано домашній арешт.

Вам також може сподобатися