Бодібілдер із Тернопільщини переміг у турнірі світового рівня Arnold Classic USA

shtangaОЛЕГ КРИВИЙ, бодібілдер, переможець турніру Arnold Classic USA 2016

«Прийшов я в спортзал таким худеньким хлопчиком і прийшов я, перш за все, для того, щоб «накачатись», як всі ми говоримо. Просто через 8 років я повернувся до того, заради чого я прийшов в спортзал».

Сьогодні Олег Кривий уже далеко не той хлопчик, яким вперше прийшов у спортзал, він майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон України та Європи з бодібілдингу. А віднедавна ще й переможець турніру Arnold Classic USA, що неофіційно прирівнюють до чемпіонату світу.

ОЛЕГ КРИВИЙ, бодібілдер, переможець турніру Arnold Classic USA2016

«Так як в мене вже були певні досягнення, я був вже абсолютним чемпіоном України, абсолютним чемпіоном Європи, мені зробили запрошення, щоби я відвідав даного роду турнір. Коли ми подивились протоколи, там різниця реально була в один голос, враховуючи те, що в суддівстві не завжди все так просто. Коли ще ти сам їдеш на змагання без представників федерації, а в суддівстві сидять представники інших країн, учасники яких є на сцені».

Та не зважаючи на певні труднощі, Олегу все ж вдалось вибороти перемогу – він став першим у своїй та другим в абсолютній категоріях.

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА

«В цьому році, можна сказати, що він став кращим бодібілдером світу. Оскільки турнір, з якого він буквально недавно повернувся, це неофіційний чемпіонат світу. В категорії 85 кілограм – це любителі. Він приїхав з перемогою і, на мою думку, він взагалі мав виграти абсолютну категорію».

Сам Олег родом зі Зборівського району, з невеликого села, жартує хлопець, де про бодібілдинг і не чули. Силовими видами спорту він почав займатись десять років тому, культуризмом же захопився 2 роки тому.

ОЛЕГ КРИВИЙ, бодібілдер, переможець турніру Arnold Classic USA 2016

«Коли мені люди, наприклад, там жаліються, що їм дається важко підготовка або щось інше, там не вистачає грошей на підготовку. А що ви робите, я задаю питання, для того, щоби змінити. Повинен сам йти до чогось, потрібно любити те, чим займаєшся, і знаходити певні можливості, умови, як дійти до своєї мети, до своєї цілі».

І хоч усі фінансові питання «лягли на плечі» самого спортсмена, в обласній адміністрації вирішили подякувати бодібілдеру за гідне представлення України на світовому турнірі.

ЮРІЙ ЮРИК, радник голови Тернопільської обласної державної адміністрації

«І для нашого міста, і для нашої області, і для країни загалом, дуже важливо. Тому що зараз, як ніколи, дуже важлива оцінка світової спільноти досягнень наших українських спортсменів. І ви своїм досягненням внесли дуже великий вклад в перемогу України на всіх фронтах, в черговий раз доказали те, що українці – це велика нація».

Якби він досягнув ідеалу, каже бодібілдер, то зупинився б, а цього найближчим часом робити Олег Кривий точно не збирається.
Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися