Сьогодні вулицями Тернополя пройде Хресна хода

xresna_doroha_146087445078Цьогорічна Хресна хода присвячена року Божого милосердя. Її, вже не вперше, очолить Митрополит Василій Семенюк. О 15 годині розпочнеться Архієрейська літургія в Архикатедральному соборі.

о. ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, заступник голови комісії у cправах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«По завершені літургії розпочнеться вже сама процесійна хода, коли всі вірні, разом з духовенством, єпископами, які будуть присутні, також представниками і інших християнських церков, вийдуть і будуть формувати колону, де вже на подвір’ї буде зачитана перша вступна частина і ми рушимо вже, розважаючи над кожною стацією».

Хресна дорога пройде вже за звичним маршрутом: від Архикатедри, вулицею Йосифа Сліпого та Руською до драмтеатру. Саме на Театральному майдані учасники фестивалю «Я там, де є благословіння», який відбувається у місті в ці дні, виконають церковний гімн «Боже великий, єдиний!».

о. ЯРОСЛАВ ШЕВЧУК, заступник голови комісії у cправах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«Ідучи цією Хресною дорогою кожен з нас десь покликаний для того, щоб роздумувати над своїми власними гріхами, упадками, для того, щоб подивитися у світлі цих розважань, які будуть зачитуватися, можливо щось я сам особисто роблю не правильно у своєму житті».

Після Театрального майдану процесія рушить вулицею Замковою, попри перинатальний центр і завершиться там, де починалась –  біля Архикатедрального собору.

Владика ТЕОДОР МАРТИНЮК, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«В цей нелегкий час, коли на Сході нашої країни відбувається війна, ми хочемо присвятити цю Хресну дорогу молитві за мир, молитві за всіх, які постраждали від війни. І ми хочемо дуже сердечно запросити всіх жителів міста та його гостей. О 16.00 годині всіх запрошуємо прийти до Катедрального храму Непорочного Зачаття і звідти разом, однією великою християнською родиною здійснити цей Хресний хід».

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися