Житель Гусятинщини купився на гачок афериста

1383224343_dollars11Обіцянка-цяцянка.., – каже мудрість народна. Але чомусь на сумлінність людини, котрої в очі не бачив, сподівався житель Гусятина. Довіривши незнайомцю триста американських доларів чоловік повірив, що той прижене йому з-за кордону автівку.

До поліцейських Гусятинщини звернувся 31-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що ще вчора мав стати щасливим власником автівки «BMW-320», проте на місце домовленої зустрічі продавець не приїхав, а завдаток за машину у розмірі, еквівалентному трьомстам американським доларам, взяв.

Правоохоронці з’ясували, на гачок афериста потерпілий потрапив через оголошення в інтернеті. Невідомий обіцяв за дешево пригнати з сусідньої Польщі добротне «BMW». Жителя Гусятинщини зацікавила пропозиція, тож набрав вказаний номер.

Трубку підняв чоловік. Представився жителем Закарпаття, розказав, що давно займається автомобільною справою, вже має налагоджений канал перегону автотранспорту через українсько-польський кордон і не одному бажаючому доставив омріяне авто. Домовленість була такою:закарпатець прижене іномарку до Львова, там буде здійснено остаточний розрахунок, але… потрібен завдаток – триста американських доларів. На банківський рахунок житель Гусятина перекинув обумовлену суму. Та в домовлений час і в домовлене місце закарпатець не приїхав.

Поліцейські за фактом шахрайства розпочали кримінальне провадження, а краян застерігають бути обачними.

Вам також може сподобатися