Тернополянка втратила чималі защадження впустивши до хати злодіїв

med50 гривень за три літри меду – саме така дешевизна бджолиного продукту привабила стареньку мешканку обласного центру. 82 –ічна тернополянка впустила до хати «медових» злодіїв

Двоє чоловіків постукали у двері квартири уранці, 9 червня. Чемно запропонували придбати мед по ну дуже вигідній ціні. Запевняли, що продукт з власної пасіки. Жінка спокусилася на таку дешеву ціну і впустила незнайомців до хати. А ті, підглянувши звідки старенька витягує готівку, заговорили балачками пенсіонерку та викрали усі заощадження.

Допоки один зі зловмисників відволікав розмовою жінку на кухні, інший швидко заліз до сховку в шафі та викрав гроші. Злодії розжилися на чималу суму  – 13 тисяч гривень та 1900 доларів. Жінка помітила пропажу лише через годину. Кинулася набирати 102.

Правоохоронці вкотре закликають краян бути вкрай обачними та не довіряти незнайомцям. Не впускайте невідомих до власного помешкання! Дешевий товар, вигідна пропозиція – це всього лише приманка для жертви від спритних шахраїв. Їх мета – вивідати, де в будинку лежать кошти та викрасти їх. Тож якщо до вас завітали невідомі та пропонують щось купити, медичні послуги, перевірити газовий чи водяний лічильники, не спішіть запрошувати їх до оселі! А якщо запідозрили лихе – негайне телефонуйте 102!

Вам також може сподобатися